Walentynki dostarczone!

Zwyczajem walentynkowym jest wręczanie kartek i liścików zawierających wyznania miłosne lub obdarowywanie się drobnymi upominkami, których oczywiście nie zabrakło w Naszej Szkole! Jak co roku, Samorząd Uczniowski przygotował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Osoby, które miały swoje wybrane walentynki mogły zrobić im miłą niespodziankę. Przez cały tydzień uczniowie wszystkich klas wrzucali kartki i serduszka do specjalnie przygotowanych „Walentykowych Skrzynek Pocztowych”. W ostatni dzień przed feriami zimowymi walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Dziękujemy Pani Bożenie Żurowskiej za pomoc w rozszyfrowaniu adresatów walentynek z najmłodszych klas.

Radość, wzruszenia i emocje udzielały się w tym dniu chyba wszystkim. 

SU w Parku Trampolin w Krakowie

W piątek 5 stycznia Samorząd Uczniowski udał się do Parku Trampolin GoJump w Krakowie w nagrodę za pracę na rzecz szkoły. Bawiliśmy się wyśmienicie skacząc do basenu z piankami, wykonując salta, grając w piłkę na trampolinach, pokonując tory przeszkód i ucząc się wielu innych rzeczy. Taki wysiłek fizyczny był nie tylko świetną nagrodą za naszą pracę w Samorządzie Uczniowskim, ale również wyładowaniem swoich emocji, rozluźnieniem się po całym tygodniu szkoły i okazją do nabrania sił do dalszej pracy. Po wyjściu z Parku Trampolin wszyscy byliśmy bardzo głodni, więc z chęcią zjedliśmy pyszną pizzę.

Dziękujemy Pani Dyrektor, Pani Bugaj oraz Pani Orczyk za zorganizowanie wycieczki oraz Pani Łącznej za dodatkową opiekę na wyjeździe.  

"Szlachetna Paczka" już cieszy!

Jedną z pięknych tradycji naszej szkoły jest udział w akcji "Szlachetna Paczka". Jak zawsze, społeczność szkolna okazała swe dobre i ofiarne serce. Zebraliśmy tak imponującą ilość produktów (cukier,mąka, makarony różnego rodzaju, kasza, ryż,konserwy, środki czystości i oczywiście lubiane przez wszystkich słodycze), że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania! 
Wszystkie produkty zostały odpowiednio rozdzielone i spakowane.  Paczki trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin uczniów z naszej szkoły. Mamy nadzieję, że umiliły im Święta i sprawiły trochę radości. 

W przyszłym roku również liczymy na tak wspaniałe powodzenie akcji.

.